Початково процесор був призначений для використання в серверах та робочих станціях з роз'ємом LGA 771. Та завдяки спеціальному перехіднику, котрий йде в комплекті і незначним модифікаціям гнізда фізично може встановлюватися в звичайні комп'ютери з материнськими платами на базі сокету LGA 775.

Сумісність материнської плати з даним процесором, а також необхідність оновлення BIOS чи встановлення спеціальної прошивки потрібно уточнювати для кожної материнської плати окремо на спеціалізованих форумах та сайтах.

Для прикладу даний процесор без жодних маніпуляцій з BIOS буде працювати з материнською платою Gigabyte GA-G41M-Combo, але всі спроби запустити його на материнській платі Intel S3210SH будуть безуспішними.

По характеристиках Intel Xeon E5405 є чотирьохядерним процесором з тактовою частотою 2.0 гігагерц та кешем 
другого рівня об'ємом 12 мегабайт. Процесор виготовлений по 45 нанометровій технології з розрахунковою потужністю 80 ват. Працює процесор на шині з частотою 1333 мегагерц.

Процесор знятий з сервера на котрому він точно не розганявся та експлуатувався в штатному режимі під належним охолодженням. Він є вживаним, тобто таким, що був у вжитку і тому може мати косметичні потертості та царапини, але є повністю робочим.

Так як процесорів цієї моделі є кілька і фізично нема змоги фотографувати кожний процесор окремо, то фотографія процесору наведена для взірця. Відповідно придбаний процесор може незначно відрізнятися від зображеного на фотографії.

Стан
Б/в
Тип сокета
s775
Кількість ядер/потоків
1 ядро

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Intel Xeon E5405 4x2,00GHz s.775 12Mb 1333MHz б/в

  • Виробник: Intel
  • Артикул: SLAP2
  • Наявність: В наявності
  • 349 грн.
  • 249 грн.