Політика приватності

Персональні дані


Оформляючи Замовлення на сайті contact.if.ua Користувач дає свою згоду Адміністрації на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) вказаних ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторських і кур'єрським організаціям, і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації contact.if.ua. Дане положення діє без обмеження строку дії.

Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.


Розсилки та інформаційні повідомлення


Розсилки і інформаційні повідомлення направляються на адреси електронної пошти Користувачів, які купували товар в інтернет-магазині contact.if.ua. Підстава для отримання розсилки та/або інформаційного повідомлення є адреса електронної пошти, яку Користувач за власною ініціативою повідомив при оформленні замовлення в інтернет-магазині contact.if.ua, або у випадку самостійної підписки на отримання розсилки та інформаційних повідомлень на вищевказаному сайті. 

Зазначені розсилки містять інформацію про майбутні акції з продажу товарів, розіграшах, знижки, спеціальні пропозиції та інших заходах для клієнтів, і здійснюються нерегулярно, але не частіше ніж один раз на тиждень.

Модули для Opencart 2.x - 3.x